65W USB-C Lenovo ADLX65YDC3D AC Adapter Charger + Power Cord
Brand New
Availability:There's Still Left 198
SSL Security
1 Year Warranty
30 Days Money Back
Processing Time: 1 business day
Shipping Time: 5-10 business days
Specifications:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 5V/9V/15V/20V
  • Output Current: 2A/2A/3A/3.25A
  • Power: 65W