65W USB-C Lenovo ADLX65YLC2E PA-1650-41 AC Adapter Charger
Brand New
Availability:There's Still Left 249
SSL Security
1 Year Warranty
30 Days Money Back
Processing Time: 1 business day
Shipping Time: 5-10 business days
Specifications:
  • Input: 100 ~ 240V 50 ~ 60Hz
  • Output: 5V/9V/15V/20V 2A/2A/3A/3.25A 65W