Original 65W Lenovo ADLX65CCGK2A AC Adapter Charger
Brand New
Availability:There's Still Left 158
SSL Security
1 Year Warranty
30 Days Money Back
Processing Time: 1 business day
Shipping Time: 5-10 business days
Specifications:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency:50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 20V
  • Output Current: 3.25A
  • Power: 65W
  • Plug Size: 4.0mm * 1.7mm  (Please make sure the DC output and Plug Size are compatible)